Bu sayfada bizlere sıkça sorulan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.


Nasıl Üye Olurum?

Üye olmak için öncelikle bir ürün almanız gerekmektedir. Bu işlemi sipariş oluşturma ekranında yer alan hesap oluştur seçeneğine tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

1- Sipariş oluştur ekranında yer alan “hesap oluştur” tikini işaretleyiniz.

2- Açılan bölümde yer alan “hesap şifresi” alanına oluşturmak istediğiniz hesabın şifresini giriniz.
Not: Kullanıcı adınız sipariş sırasında girdiğiniz eposta adresiniz ile aynıdır.

3- “Siparişi onayla” butonuna tıklayınız.

Ankara Dışına Kargo Hizmetiniz Var mı?

Pasta çeşitlerimizin kargolanma sırasında zarar görmesinden dolayı pasta çeşitleri kargolanamamaktadır. Diğer tüm ürünlerimiz dilediğiniz kargo şirketi ile istediğiniz yere taze ve sağlam bir şekilde gönderilir.

Ankara İçerisinde Uzak Mesafe Ücreti Ne Kadar?

Tüm ürünlerimizde Ankara ili içerisinde 25 km üzeri mesafeler için ₺25 ücret alınmaktadır.

Siparişim Ne Kadar Süre İçerisinde Hazır Olur?

Verdiğiniz siparişin türüne ve sipariş sırasına bağlı olarak sipariş teslim süresi minimum 3 gün ile 1 hafta arasında değişmektedir.

Banka Havale İşlemi Güvenilir mi?

Sitemiz yoğun güvenlik donanım ve yazılımları ile siz değerli müşterilerimizin veri kaybı, kişisel hüsumet gibi rahatsızlıkları yaşamamanız için 7/24 korunmaktadır. Ayrıca vermiş olduğumuz banka hesap bilgileri onaylı ve güvenilirdir.

Fiyatlarda İndirim Yapılabilir mi?

Sitemizdeki tüm ürünlerde kişiye özel indirim yapılamamaktadır. Önceden planlanan etkinliklerde dağıtılan indirim kuponları ile ve varsa üründeki yüzdelik indirim tutarı kadar indirim yapılmaktadır.

Siparişimi Verdim Nasıl Takip Edebilirim?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişi, sipariş takip sayfamızdan sipariş kodunuzu ve sipariş sırasında girmiş olduğunuz e-posta adresinizi girerek sorgulayabilir, varsa oluşturduğunuz üyeliğiniz ile giriş yapıp, hesap arayüzünüz içerisinde yer alan siparişler menüsünden takip edebilirsiniz. Yetkili kişi siparişiniz ile ilgili güncel durumu anlık olarak güncelleyecek olup size her konuda detaylı bilgiyi verecektir.

Sizinle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Sitemizde yer alan iletişim sayfasındaki alternatif yollar ile iletişim kurabilir, aynı zamanda sitemizde aktif olarak hizmet veren canlı destek hizmetimizdende faydalanabilirsiniz.

Özel Sipariş Verebilirmiyim?

Sitemizdeki ürünler dışında sipariş vermek isterseniz iletişim sayfamızdan veya canlı destek üzerinden siparişinizi bizlere aktarınız. Siparişiniz uygun olduğu takdirde işleme alınacaktır.

Adet İle Satılan Ürünlerde Minimum Kaç Adet Sipariş Verebilirim?

Sitemizde adet ile satılan ürünlerde detaylı ürün ücret sayfamız içerisinde yer alan bilgiler çerçevesinde ürün verebilirsiniz.